O nás

Naší prioritou je spokojenost klienta, proto vám nabízíme jen ty nejlepší služby

Dominantou celé společnosti je zkušenost. V Diamond Tour, s.r.o působí vedoucí pracovníci s více jak 20-ti letou praxí v oboru, díky tomu nabízíme kvalitní zajištění dopravy jak vnitrostátní tak i mezinárodní. Máme zkušenosti s plánováním okružních jízd po celé Evropě, organizováním  a koordinací velkých kongresových akcí mnohdy až pro 600 hostů.

Přes 20 let zkušeností vedoucích pracovníků zaručuje tu nejvyšší kvalitu

Asi 90 % naší klientely tvoří zahraniční turisté z celého světa. V této oblasti jsou kladeny velmi vysoké nároky na komfort a kvalitu poskytovaných služeb. A proto vám nabízíme jen ty nejlepší služby pro vaší maximální spokojenost.

2022-06-20-1087

Ochota, profesionalita a odpovědnost jsou hlavní znaky našich elegantně oblečených řidičů

Uvědomujeme si, že řidiči jsou polovinou úspěchu celé společnosti. Proto si řidiče pečlivě vybíráme tak, aby splňovali jak naše, tak vaše náročné požadavky. Klademe důraz na profesionalitu a příjemné vystupování. Naši zkušení řidiči mají najeté statisíce kilometrů po celé Evropě, ochotně vyhoví vašim požadavkům a navíc jsou vždy elegantně oblečeni.

Prioritou naší společnosti je bezpečnost. Proto každý z našich řidičů podstupuje zdravotní prohlídku a školení z bezpečnosti silničního provozu v průběhu každého roku. Díky těmto náročným testům a požadavkům vám můžeme nabídnout jen ty nejlepší služby.

2022-06-20-106

Přesvědčte se o kvalitách našich služeb a zašlete nám nezávaznou poptávku.

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím Vaše kontaktní informace, my se vám co nejdříve ozveme.

Máte zájem o naše služby?

Budeme rádi, když nás kontaktujete telefonicky nebo emailem nebo vyplníte poptávkový formulář.